přeskočit k navigaci »

Úvodní stránka » Odtahové služby

Odtahové služby

Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský

karlovarský kraj Plzeňský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Středočeský kraj Pražský kraj Královehradecký kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj
 

Ústecký

ATE - Brzdové centrum Kadaň
Na Strážišti 1932, 43201 Kadaň
Pozice na mapě

telefon: +420 736 454 545
e-mail: big.kacer@seznam.cz
web:

Pan Kučera z Kadaně se rozhodl pro to nejlepší co se dá v Evropě pořídit a díky naší firmě také v ČR a to pro přívěs 27-20/41 ZW, protože ho už nebavily neustálé kontroly při zahraničních cestách s přívěsem nejmenované tuzemské firmy a byť byl pouze rok starý, byl nucen zaplatit dosti vysokou pokutu. Od objednání do předání neubehnul ani měsíc a pan Kučera tak nyní může jezdit po celé Evropě bezpečně a bez obav. Přívěsy značky Fitzel jsou v cizině známé svou kvalitou a velkou rozšířeností, takže případné kontroly jsou otázkou několika okamžiků a ze zkušeností od našich zákazníků bývají majitelé těchto vleků přednostně pouštěny a často bez jakékoliv kontroly. Pan Petr Kučera vlastní v Kadani ATE - Brzdové centrum které se specializuje na opravy brzdových systémů vozidel, ale je také odborným servisem na opravy všeho druhu. Firma také nabízí odtah, přepravu a prodej vozidel ze zahraničí.

AUTO ANEVA, Děčín
Teplická 346, 40505 Bynov - Děčín IX
Pozice na mapě

telefon: +420 602 420 699
e-mail: info@autoaneva.cz
web: www.autoaneva.cz

Pro Auto Aneva z Děčína dodáváme odtahovou techniku již od roku 2002. Anevě jsme dodali VWT5 s nástavbou Speeder, vyprošťovací vozidlo DAF XF s nástavbou 100TL od firmy OMARS a MB ATEGO 13,5 t s hydraulickou rukou a nástavbou OMARS.

Auto Reinhart - Třebenice okr. Litoměřice
Jiráskova 300, 41113 Třebenice
Pozice na mapě

telefon: +420 602 416 686
e-mail: p.reinhart@seznam.cz
web: www.reinhart-auto.cz/

Další ze spokojených majitelů vynikajícího přívěsu Fitzel Euro 30-20/48 ZW vybaveného podlahou, tlumiči na 100 km/h, pracovní skříňkou po levé straně a ručním navijákem. Firma Auto Reinhart nabízí odtahovou službu, rozsáhlé autoservisní služby a autobazar.

AUTOPLUS MOST - VW Crafter s nástavbou Blitzlader XL
tř. Budovatelů 624/21, 43401 Most 1
Pozice na mapě

telefon: +420 724 322 032
e-mail: vacha@autoplusmost.cz
web: www.skoda-auto.cz/dealers/-autoplus-ii

Nejdokonalejší profesionální odtahové vozidlo VW Crafter s nástavbou Algema Blitzlader XL v kategorii do 6000 kg jsme dodali Mostecké společnosti AUTOPLUS II, s.r.o. , Firma  jej využije jako reprezentativní vozidlo pro potřeby převozu vozidel a odtahových služeb. Díky naší firmě tak brázdí silnice v ČR a na Slovensku již 17 takových odtahových vozidel. Jsme rádi, že stoupající trend nahrazování zastaralé a neefektivní techniky se začíná projevovat také u nás v ČR a noví majitelé vyjadřují maximální spokojenost s kvalitou za opodstatněně vynaložené náklady na pořízení, což nás velmi těší.

Firma CV TECH - EURO-TR 35-21/53 N
, Klášterec nad Ohří
Pozice na mapě

telefon:
e-mail:
web:

Vlajkovou loď z nové modelové řady celohliníkových sklopných přívěsů EURO TRANS firmy ALGEMA-Fitzel jsme předali zákazníkovi nedaleko od působiště naší firmy. Přívěs EURO TR 35-21/53 N má celkovou hmotnost 3.500 kg a rozměry plošiny 5,30 x 2,10m. Středovou část kryje hliníková podlaha, která je z pevnostních důvodů kompletně přivařená. Pneumatiky na krásných alu discích mají rozměr 195/55 R13C. Přívěs je vybaven po obou stranách pracovními schránkami. Vlastní hmotnost přívěsu i s příplatkovou výbavou je 730 kg. Přívěs má různá konstrukční vylepšení sklápěcího mechanismu včetně nově přepracovaného zajištění sklápění. Šíře ložné plochy se zvětšila o 10 cm a také nájezdy byly rozšířeny pro pohodlnější najíždění. Za příplatek umíme dodat tento vlek s výkyvnou nápravou a patentovaným zvedacím systémem jedné nápravy pro úsporu paliva při jízdě s prázdným vlekem.

KAPPA-P s.r.o., Ústí nad Labem
Sibiřská 143, 40331 Ústí nad Labem
Pozice na mapě

telefon: +420 724 210 210
e-mail: kappa-p@volny.cz
web: www.kappa-p.cz

Jeden z prvních zákazníků naší společnosti, který od nás zakoupil celkem 8 vozidel různých hmotnostních kategorií. Firma KAPPA-P s.r.o. je odtahová služba pro osobní i nákladní vozidla, autobusy a tahače včetně návěsů. Nabízí komplexní služby v oblasti odtahů a vyprošťování v Severočeském regionu. V roce 2010 zakoupila firma KAPPA-P další přírůstek do své flotily odtahových vozidel a to Ford Transit s nástavbou Speeder o celkové hmotnosti 3,5 tuny.

KAPPA-P s.r.o., Ústí nad Labem
Sibiřská 143, 40331 Ústí nad Labem
Pozice na mapě

telefon: +420 724 210 210
e-mail: kappa-p@volny.cz
web: www.kappa-p.cz

Odtahová nástavba Omars 110TNL na podvozku SCANIA LB 8x4.

Již devátým vozidlem od naší společnosti CZ Hartmann jsme vybavili firmu KAPPA-P s.r.o. , která provozuje dlouhodobě kvalitní moderně vybavenou odtahovou službu pro osobní i nákladní vozidla, autobusy a tahače včetně návěsů. Nabízí komplexní služby v oblasti odtahů a vyprošťování v Severočeském regionu.

Odtahová a vyprošťovací nástavba Omars 110TNL je pro vysoký výkon a všestrannost použití nejčastější volbou velkých odtahových společností. Kvalitou provedení a cenou nemají vyprošťovací nástavby OMARS  v Evropě konkurenci. Firma OMARS neustálou inovací a uplatňováním zkušeností z provozu vytváří nástavby s osvědčenou konstrukcí, které vyhovují nejnáročnějším požadavkům při vyprošťování a odtahu všech sériově vyráběných i speciálních vozidlech. V České republice se tyto vozidla provozují díky naší firmě již více než deset let s velmi dobrými zkušenostmi a s příznivou cenou.

Více fotografií najdete v naší galerii.

 

KAPPA-P s.r.o., Ústí nad Labem
Sibiřská 143, 40331 Ústí nad Labem
Pozice na mapě

telefon: +420 724 210 210
e-mail: kappa-p@volny.cz
web: www.kappa-p.cz

Desátým vozidlem, které jsme dodali významné odtahové společnosti KAPPA-P s.r.o. z Ústí nad Labem je podvalník 2S25B13F-RPA od firmy PAVELLI jejíž zastoupení jsme pro naše zákazníky získali na výstavě IFBA v Kasselu. Dvouosý nízkoložný návěsový podvalník s velmi nízko položenou ložnou plochou s variabilními zvedacími rampami a výsuvnou zádí bude využívat firma KAPPA-P k transportu všech tahačů, středních nákladních automobilů, obytných karavanů a menších autobusů z celé Evropy bez speciálního povolení pro nadrozměrné náklady. Více fotek naleznete v galerii.

KAPPA-P s.r.o., Ústí nad Labem
Sibiřská 143, 40331 Ústí nad Labem
Pozice na mapě

telefon: +420 724 210 210
e-mail: kappa-p@volny.cz
web: www.kappa-p.cz

Jedenáctým vozidlem, které jsme dodali významné odtahové společnosti KAPPA-P s.r.o. z Ústí nad Labem je odtahové vozidlo v kategorii do 3,5 tuny VWT5 SPEEDER DOKA s celohliníkovou sklopnou plošinou firmy Fitzel. Po výborných zkušenostech s nástavbou SPEEDER dodanou v květnu 2010 na podvozku Ford Transit DOKA bylo vybráno tentokrát vozidlo VWT5 díky příznivější cenové politice a také díky exkluzivní uzavřené smlouvě naší firmy s koncernem VW. Společnost KAPPA-P se tak zařadila k dalším firmám které provozují dvě a více vozidel tohoto typu a potvrzují tak, že se provoz malého odtahového vozidla velmi vyplatí. Svědčí o tom i spousty najetých kilometrů během krátké doby. Při pořizování vozidla doporučujeme připlatit si cca 25.000Kč na  neomezenou záruku bez omezení počtu ujetých km pro podvozek VWT5. Myslíme si, že se taková záruka velmi vyplatí, protože některá námi dodaná vozidla mají už najeto hodně přes 400.000km. Záruka na hliníkovou nástavbu je 24 měsíců a dodnes vypadá i na dříve dodaných vozidlech stále jako nová. Firma KAPPA-P s.r.o. je vybavená tou nejlepší a nejmodernější technikou a poradí si se všemi situacemi vždy rychle a maximálně efektivně s více než 20 letou zkušeností.

KAPPA-P s.r.o., Ústí nad Labem
Sibiřská 143, 40331 Ústí nad Labem
Pozice na mapě

telefon: +420 724 210 210
e-mail: kappa-p@volny.cz
web: www.kappa-p.cz

Jeden z nejvýznamějších zákazníků společnost KAPPA-P, která od nás nakoupila velkou řadu odtahových vozidel a moderní vozový park firmy tvoří většina námi dodaných vozidel. Nyní jsme předali TOP odtahové vozidlo v kategorii do 6 tun ALgema Blitzlader na podvozku MB Sprinter. Podle referencí a průzkumu se jedná o bezkonkurenčně nejkomfortnější odtahové vozidlo, které udává trendy vývoje moderních úsporných vozidel s trvalou hodnotou.

KAPPA-P s.r.o., Ústí nad Labem - Nástavba s brýlemi OMARS 3TZ
Sibiřská 143, 40331 Ústí nad Labem
Pozice na mapě

telefon: +420 724 210 210
e-mail: kappa-p@volny.cz
web: www.kappa-p.cz

Dvanáctým vozidlem, které jsme dodali společnosti KAPPA-P s.r.o. z Ústí nad Labem je odtahové vozidlo v kategorii do 3,5 tuny MB Sprinter 516 s brýlemi 3TZ s technickou nosností 3 tuny. Vozidlo si snadno poradí s osobními a dodávkovými automobily při zachování výhod kategorie vozidel do 3,5 tuny. Velmi obratné vozidlo je vlastně zmenšeninou velkého vyprošťováku a zastane většinu zásahů. Výbava vozidla zahrnuje naviják Brevini BWT 4600 s tahem 4,6 tuny, dálkové ovládání všech hydraulických funkcí včetně navijáku, teleskopický výsuvný držák majáku (3 m nad úroveň vozovky) s majákovou rampou KompLed se dvěma rotory a 2 LED pracovními světly. Pro bezpečnou práci ve tmě jsou ještě 2 LED pracovní světla na brýlích. Přední maska vozidla je opatřena výstražnými LED záblesky CUBE. Zadní náprava má zesílené odpružení vzduchovými měchy. Firma KAPPA-P s.r.o. s více než 20-ti letou zkušeností je vybavená tou nejlepší a nejmodernější technikou a poradí si s každou situací.

KAPPA-P s.r.o., Ústí nad Labem - Pavelli 1S17BF
Sibiřská 143, 40331 Ústí nad Labem
Pozice na mapě

telefon: +420 724 210 210
e-mail: kappa-p@volny.cz
web: www.kappa-p.cz

Společnost KAPPA-P od nás nakoupila velkou řadu odtahových vozidel a moderní vozový park firmy tvoří většina námi dodaných vozidel. Nyní jsme předali přímo u výrobce Pavelli jeden z nejlehčích podvalníků s označením Pavelli 1S17BF . Celková hmotnost 17500kg a délka 12550mm s jednou nápravou je možné zatížit až 11400kg. Výhody podvalníků Pavelli před konkurencí posouvají na první místo při rozhodování o pořízení nové techniky. Více foto v galerii.

 

PELIKÁN - lešení, spol s.r.o. - EURO-TR 35-21/53X s plachtovou konstrukcí
Novosedlická 1437/3, 41801 Teplice
Pozice na mapě

telefon: +420 606 734 473
e-mail: j.karibik@seznam.cz
web:

EURO-TR 35-21/53X s plachtovou konstrukcí

Specifikace vozíku:
- celková hmotnost 3.500 kg
- nosnost 2.850 kg...
- pneumatiky 195/50/R13C s kyvnou nápravou
- nájezdový úhel pouze 7,5°
- výška ložné plochy 660 mm
- plachtová konstrukce s digitálním potiskem

Silniční a odtahová služba UŠÁK
Tyršova 95, 41703 Dubí
Pozice na mapě

telefon: +420 602 287 065
e-mail: odtahusak@seznam.cz
web: www.odtahteplice.cz/index.php?page=odtahova_sluzba_uvod&id=018

Nové vozidlo se sklopnou celohliníkovou nástavbou  Fitzel SPEEDER na podvozku Ford Transit DOKA v kategorii do 3,5 tuny jsme předali firmě Silniční a odtahová služba UŠÁK. Firma se rozhodla právě pro toto vozidlo, aby mohla lépe konkurovat ostatním firmám při snížení nákladů a zkvalitnění odtahových služeb. Podvozek objednali s nevyšší možnou výbavou, včetně nezávislého topení, a tak bude vozidlo v této firmě určitě nejvíce vytíženo, což nám potvrzují ostatní majitelé, kteří tyto lehká vozidla provozují již několik let.

 

CZ Hartmann s.r.o., Pod Křížkem 1466, 363 01, Ostrov

+420 777 820 666

 
 
KATALOG

KATALOG

odtahových vozidel
a příslušenství

OTEVŘÍT KATALOG

BAZAR

BAZAR

odtahových vozidel
a příslušenství

OTEVŘÍT BAZAR

SEZNAM

odtahových služeb
s našimi vozy

OTEVŘÍT SEZNAM

 
CZ Hartmann s.r.o.

Ing. Štefan Töltési, CZ Hartmann s.r.o.
Pod Křížkem 1466, 363 01, Ostrov

Tel.: +420 777 820 666
e-mail: czhartmann@seznam.cz